Мотошина Mitas EF-07 120/90 -18 71R
Відео 14 | Товар застарів 3 630 грн. Призначення: ендуро; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина (мм): 120; Профіль (%): 90; Посадковий діаметр ("): 18; Індекс швидкості: R; |
Mitas EF-07 120/90 -18 71R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Mitas EF-07 120/90 -18 71R
Ціни на Mitas EF-07 120/90 -18 71R |
---|---|---|---|---|
Mitas EF-07 110/80 R18 58M | від 5 358 грн. | 4 пропозиції | ||
Mitas EF-07 120/90 R18 71R | від 3 281 грн. | 6 пропозицій | ||
Mitas EF-07 130/90 -18 69R | від 4 250 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas EF-07 130/90 R18 69R | від 3 860 грн. | 6 пропозицій | ||
Mitas EF-07 140/80 -18 70R | від 4 310 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas EF-07 140/80 R18 70M | від 4 314 грн. | 3 пропозиції | ||
Mitas EF-07 140/80 R18 70R | від 3 869 грн. | 7 пропозицій |