Мотошина Mitas MC-23 Rockrider 110/80 -18 58P
Відео 3 | Очікується у продажу 2 840 грн. Призначення: ендуро; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина (мм): 110; Профіль (%): 80; Посадковий діаметр ("): 18; Індекс швидкості: P; |
Mitas MC-23 Rockrider 110/80 -18 58P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Mitas MC-23 Rockrider 110/80 -18 58P
Ціни на Mitas MC-23 Rockrider 110/80 -18 58P |
---|---|---|---|---|
Mitas MC-23 Rockrider 80/90 -21 48P | від 2 389 грн. | 5 пропозицій | ||
Mitas MC-23 Rockrider 90/90 -21 54R | від 3 478 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas MC-23 Rockrider 110/80 R18 58P | від 2 765 грн. | 7 пропозицій | ||
Mitas MC-23 Rockrider 120/90 R18 65R | від 4 316 грн. | 4 пропозиції | ||
Mitas MC-23 Rockrider 140/80 R18 70R | від 4 753 грн. | 2 пропозиції |
Схожі