Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Мотошини   /   Mitas

Мотошина Mitas MC-50 110/80 R17 57H

Фото - Мотошина Mitas MC-50 110/80 R17 57H
Mitas MC-50 110/80 R17 57H
Призначення
дорожня
Сезон
літня
Ширина
110 мм
Профіль
80 %
Посадковий діаметр
17 "
Індекс навантаження
57
Індекс швидкості
H
Конструкція
R
Офіційний сайт
mitas-moto.com
Дата додавання на E-Katalog
травень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Маркування мотошинРозшифровка всіх основних маркувань у позначенні шин для мототехніки

Купити Mitas MC-50 110/80 R17 57H

Mitas MC-50 Road (110/80R17 57H)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 759 грн.

Mitas MC50 (110/80R17 57H)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
3 508 грн.

Mitas MC 50 110/80 R17 57H TL 3001579060000

Mitas MC 50 110/80 R17 57H TL
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
3 441 грн.

Літні шини Mitas MC-50 Road 110/80 R17 57H

Маркетплейс: Rozetka.ua  TopRezina З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 806 грн.

Мотошини Mitas MC 50 110/80 R17 57H TL F

Маркетплейс: Rozetka.ua  ZRShyna З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 354 грн.

Динаміка цін на Mitas MC-50 110/80 R17 57H