Вантажна шина Mitas TR-01 I-3 17.5 R24 144A8
Товар застарів 14 557 грн. Тип: універсальна; Ширина ("): 17.5; Діаметр ("): 24; Індекс навантаження: 144; |
Виберіть розмір вантажної шини
Mitas TR-01 I-3 17.5 R24 144A8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mitas TR-01 I-3 17.5 R24 144A8
Ціни на Mitas TR-01 I-3 17.5 R24 144A8 |
---|---|---|---|---|
Mitas TR-01 I-3 15.5/80 R24 154A8 | від 21 102 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas TR-01 I-3 15.5/80 R24 156A8 | від 39 480 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas TR-01 I-3 15.5/80 R24 159A8 | від 24 952 грн. | 1 пропозиція |