Вантажна шина Petlas TA 110 360/70 R24 122A8
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas TA 110 360/70 R24 122A8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas TA 110 360/70 R24 122A8
Petlas TA-110 360/70 R24 122A8/119B | 18 883 грн. |
PETLAS TA-110 360/70R24 122A8 | 19 960 грн. |
PETLAS TA-110 360/70R24 122A8 | 20 958 грн. |
Petlas TA 110 с/х с/г (360/70R24 122/119A8/B) 380063 | 17 728 грн. |