Вантажна шина Mitas EM-20 15.5 R25 149B
Виберіть розмір вантажної шини
Mitas EM-20 15.5 R25 149B 15.5 R25 " 149 B 17.5 R25 " 158 B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitas EM-20 15.5 R25 149B
Индустриальные шины Mitas EM-20 (индустриальная) 15.5 R25 149B 12PR 100155 | 35 091 грн. |
Mitas EM-20 15.5 -25 149B 12PR TL | 48 640 грн. |
Mitas EM-20 15.5 -25 149B 12PR TL | 51 072 грн. |
Індустріальні шини Mitas EM-20 (індустріальна) 15.5 R25 149B 12PR | 37 196 грн. |
Шина Mitas EM-20 (індустріальна) 15.50 R25 149B PR12 | 37 522 грн. |
Модификації Mitas EM-20 15.5 R25 149B
Ціни на Mitas EM-20 15.5 R25 149B |
---|---|---|---|---|
Mitas EM-20 15.5 R25 149B | від 35 091 грн. | 6 пропозицій | ||
Mitas EM-20 17.5 R25 158B | від 44 605 грн. | 6 пропозицій |