Вантажна шина Mitas EM-60 15.5 R25 149B
Виберіть розмір вантажної шини
Mitas EM-60 15.5 R25 149B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitas EM-60 15.5 R25 149B
Индустриальные шины Mitas EM-60 (индустриальная) 15.5 R25 149B 12PR 100155 | 34 121 грн. |
Всесезонні шини Mitas EM-60 (індустріальна) 15.5 R25 149B 12PR | 36 168 грн. |
Шина Mitas EM-60 (індустріальна) 15.50 R25 149B PR12 | 36 484 грн. |
Модификації Mitas EM-60 15.5 R25 149B
Ціни на Mitas EM-60 15.5 R25 149B |
---|---|---|---|---|
Mitas EM-60 15.5 R25 149B | від 34 121 грн. | 3 пропозиції | ||
Mitas EM-60 17.5 R25 158B | від 44 265 грн. | 3 пропозиції | ||
Mitas EM-60 23.5 R25 177B | від 80 529 грн. | 3 пропозиції | ||
Mitas EM-60 23.5 R25 183B | від 90 250 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas EM-60 26.5 R25 192B | від 117 336 грн. | 1 пропозиція |
Схожі