Корпус Montech Air X чорний
Відео 17Фото 8 |
Купити Montech Air X чорний
Усі ціни 17 →Montech Air X без БЖ Black AIR X (B) | 3 029 грн. |
Корпус Montech Air X (B) | 2 585 грн. |
Корпус ATX W/O PSU AIR X (B) MONTECH AIR X (B) | 2 493 грн. |
Montech AIR X Black | 2 690 грн. |
Дихаючий корпус
Montech Air X — повнорозмірний корпус ATX з передньою панеллю з металевої сітки Diamond Mesh. За нею знаходиться дрібнодисперсний пиловий фільтр (аналогічні є ще знизу та зверху корпусу). А вже за ними — кілька великих 20-сантиметрових вентиляторів. Третій пропелер, уже менший, лише 12 см, встановлений ззаду на видув.
Розумний контролер
Усі три вентилятори за замовчуванням підключені до LED контролера. Він дозволяє керувати як оборотами, і світінням. Від нього можна заживити ще три будь-які інші ARGB пристрої. Кнопка на корпусі дозволяє перемикатися між режимами керування підсвічуванням: контролером або материнською платою. Або повністю вимкнути свічення, якщо воно набридло.
Укладання проводів
Бічні скляні вікна позбавлені видимих гвинтів, що робить дизайн корпусу акуратнішим. Кошик для 3.5-дюймових HDD можна переставляти правіше або лівіше, щоб вмістити потужний блок живлення або довгу водянку відповідно. За задньою стінкою достатньо місця для прихованого укладання кабелів. У комплекті поставляються стяжки та діагностичний спікер, що зараз рідкість.
Модификації Montech Air X
Ціни на Montech Air X |
---|---|---|---|---|
Montech Air X білий | від 2 547 грн. | 19 пропозицій | ||
Montech Air X чорний | від 2 493 грн. | 17 пропозицій |