Смартфон Motorola Edge 50 Pro 128 ГБ / 8 ГБ
Фото 3 | New Новинка очікується Основний дисплей: дисплей ("): 6.7; роздільна здатність екрану: 2712x1220; Захист екрана: Gorilla Glass; Співвідношення дисплей/корпус (%): 93; DCI-P3; ОС: Android 14; Модель процесора: Snapdragon 7 Gen 3; Процесор (ГГц): 2.63; Графічний процесор: Adreno 720; ОЗП (ГБ): 8; Пам'ять (ГБ): 128 в списокмої списки |
Рекомендуємо товари в наявностіМобільні телефони Motorola →
від 18 690 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.73 ", 521 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4600 мАгод, 204 г
від 19 752 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.73 ", 521 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4600 мАгод, 204 г
від 20 097 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.73 ", 521 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4600 мАгод, 204 г
від 20 550 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 26 999 грн.
5G, 6.78 ", 450 ppi, 144 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP64, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 218 г
від 17 159 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 2200 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4500 мАгод, 196 г, без ЗП
від 26 017 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г
від 28 296 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 2200 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4500 мАгод, 196 г, без ЗП
від 28 580 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г
від 30 234 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 1024 ГБ, ОЗП 16 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г
від 34 238 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 1024 ГБ, ОЗП 24 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г
від 39 850 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.78 ", 453 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9300, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 221 г
від 23 990 грн.
флагман, 5G, 6.79 ", 511 ppi, 120 Гц, LTPO, Flyme OS, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4800 мАгод, 215 г
від 15 099 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 525 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 197 г
від 22 039 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 525 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 197 г
Motorola Edge 50 Pro 128 ГБ / 8 ГБ
НовинкаEdge (топ)144 ГцNFCбез microSDзахист від вологиfast chargeпотужна зарядкабездротова зарядкастереоUSB C 3 fastнемає 3.5 ммWi-Fi 6Eбезрамковийекран-водоспад
Екран:6.7 ", вигнутий, 2712x1220, 444 ppi, 144 Гц
Пам'ять:128 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 7 Gen 3
Камера:3 модулі, 50 МП, + 13 МП, та 10 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:4500 мАгод
Вага:186 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Motorola Edge (топ)Порівняти в таблиці →
від 12 590 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8020, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4400 мАгод, 171 г, ультратонкий
від 11 690 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 29 830 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 393 ppi, 165 Гц, Dolby Vision, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4600 мАгод
від 8 900 грн.
5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4020 мАгод, 155 г
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 20 700 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 200 МП, + 12 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 199 г
гарний звук, 5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 194 г
від 10 499 грн.
5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4020 мАгод, 155 г
від 11 190 грн.
5G, 6.5 ", 405 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4020 мАгод, 155 г, ультратонкий
від 12 150 грн.
5G, екран-водоспад, 6.6 ", 399 ppi, 144 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4400 мАгод, 168 г, без ЗП
від 16 490 грн.
5G, 6.7 ", 386 ppi, 144 Гц, Android 11.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 870 5G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, + 16 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 190 г
від 12 116 грн.
5G, 6.5 ", 405 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4020 мАгод, 155 г, ультратонкий
від 17 990 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4400 мАгод, 168 г
від 10 790 грн.
5G, 6.7 ", 393 ppi, 90 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 720, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 24 131 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4400 мАгод, 168 г
Модификації Motorola Edge 50 Pro
Ціни на Motorola Edge 50 Pro |
---|---|---|---|---|
Motorola Edge 50 Pro 128 ГБ / 8 ГБ |
Motorola Edge 50 Pro 256 ГБ / 8 ГБ |
Motorola Edge 50 Pro 256 ГБ / 12 ГБ |
Motorola Edge 50 Pro 512 ГБ / 12 ГБ | від 20 550 грн. | 23 пропозиції |