Apple Watch 9 Aluminum 41 mm
Відео 8Фото 73 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Купити Apple Watch 9 Aluminum 41 mm
Усі ціни 444 →Apple Watch Series 9 GPS 41mm Starlight Aluminum Case with Starlight Sport | 16 800 грн. |
Apple Watch Series 9 41mm Silver Aluminum Case with Storm Blue Sport Band | 15 599 грн. |
Apple Watch Series 9 GPS 41mm Silver Aluminum Case with Winter Blue Sport | 14 699 грн. |
Apple Watch Series 9 GPS 41mm Midnight Aluminum Case with Midnight Sport B | 15 400 грн. |
Смарт-годинник Apple Watch Series 9 GPS 41mm Starlight Aluminium Case with | 18 499 грн. |
Екран з яскравістю 2000 ніт
Серед безлічі нових iPhone на презентації Apple Wonderlust, були представлені також дві оновлені моделі смарт-годин: покращені Watch Ultra 2 і класичні Watch Series 9. оновлений допоміжний чип U2 та трохи вдосконалені датчики для більш точних вимірів організму. Apple Watch 9 працюють під управлінням 10-ї версії WatchOS, яка включає оновлений Smart Stack, нові циферблати, покращені програми для велоспорту і ходьби, а також підтримку нових жестів.
Новий процесор Apple S9 та допоміжний чип U2
Як і у випадку з більш сучасною моделлю Watch Ultra 2, модель "дев'ятка" перейшла на новий допоміжний чип U2, перша версія якого була представлена в iPhone 11 Pro в 2019 році. Цей чип не слід плутати з новим центральним процесором S9, який відповідає за загальну продуктивність системи. U2 - це широкосмуговий допоміжний чип, призначений для швидкого бездротового зв'язку та більш точної навігації. Apple зазначає, що U2 покращить можливості розташування Apple Watch, що дозволить більш точно відстежувати пристрої і людей за допомогою програми Find My. Вражаючим нововведенням став новий жест подвійного торкання повітря: двічі постукаючи вказівним і великим пальцем, користувач зможе швидко відповісти на голосовий виклик або виконати інші завдання, такі як включення музики. Apple стверджує, що довго мріяла про таку функцію, але зіткнулася з обмеженнями нейронних блоків процесора S8.
Турбота про природу
Зовні "дев'ятка" не сильно змінилася в порівнянні з попередніми моделями. З'явилися нові варіанти кольору, а деякі компоненти корпусу тепер виготовляються з використанням 3D-принтера або екологічних матеріалів в рамках турботи про природу. Наприклад, новий ремінець виготовлений з екологічно чистого матеріалу FineWoven. Однак, загалом, Watch Series 9, як і раніше, виглядають як дві краплі води, зі своїми алюмінієвими корпусами (доступні розміри 41 і 45 мм) і змінними ремінцями. Основні характеристики залишаються колишніми: вбудований NFC-чип, високоякісний OLED (LTPO) екран з функцією Always-On, багатий набір вбудованих датчиків та програм для фітнесу, захист від вологи та пилу за стандартом IP68, а також акумулятор, який при активному використанні витримує близько 18 годин без заряджання.
- Виявлення автомобільної аварії та здійснення оповіщень екстрених служб та SOS-контактів (Cellular-версія)
- Використання помічника Siri для детального аналізу показників здоров'я
- Функція пошуку телефону (iPhone) із зазначенням відстані та напрямку
Модификації Apple Watch 9 Aluminum
Ціни на Apple Watch 9 Aluminum |
---|---|---|---|---|
Apple Watch 9 Aluminum 41 mm | від 13 695 грн. | 626 пропозицій | ||
Apple Watch 9 Aluminum 41 mm Cellular | від 15 699 грн. | 124 пропозиції | ||
Apple Watch 9 Aluminum 45 mm | від 14 290 грн. | 460 пропозицій | ||
Apple Watch 9 Aluminum 45 mm Cellular | від 14 290 грн. | 237 пропозицій |