Смартфон Motorola Edge 30 Neo 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 31Фото 18 |
Motorola Edge 30 Neo 256 ГБ / 8 ГБ
128 ГБ / 8 ГБ256 ГБ / 8 ГБ
2022 рікEdge (топ)120 ГцNFCбез microSDfast chargeпотужна зарядкабездротова зарядкастереочистий AndroidUSB C 3 fastнемає 3.5 мм
Екран:6.28 ", 2400x1080 (20:9), 419 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 695 5G
Камера:2 модулі, 64 МП, + 13 МП
Відео:fullHD 60 к/с, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:4020 мАгод
Вага:155 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Motorola Edge (топ)Порівняти в таблиці →
від 12 243 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8020, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4400 мАгод, 171 г, ультратонкий
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 29 830 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 393 ppi, 165 Гц, Dolby Vision, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4600 мАгод
від 9 350 грн.
5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4020 мАгод, 155 г
від 19 339 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 200 МП, + 12 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 199 г
від 20 363 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 23 990 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 194 г
від 10 499 грн.
5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4020 мАгод, 155 г
від 11 190 грн.
5G, 6.5 ", 405 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4020 мАгод, 155 г, ультратонкий
від 12 150 грн.
5G, екран-водоспад, 6.6 ", 399 ppi, 144 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4400 мАгод, 168 г, без ЗП
від 12 113 грн.
5G, 6.5 ", 405 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4020 мАгод, 155 г, ультратонкий
від 16 490 грн.
5G, 6.7 ", 386 ppi, 144 Гц, Android 11.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 870 5G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, + 16 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 190 г
від 17 990 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4400 мАгод, 168 г
від 10 790 грн.
5G, 6.7 ", 393 ppi, 90 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 720, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 185 г
від 24 125 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888+ 5G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4400 мАгод, 168 г
Відеоогляди
Репортаж з презентації 200 Мп Motorola 30 Edge Ultra, 30 Edge Neo і 30 Edge Fusion
12 вересня 20224 484 перегляда
Motorola Edge 30 Neo - просто малыш#shorts
23 вересня 20223 157 переглядів
ЗАПУСКАЕМ 5 ИГР MOTOROLA EDGE 30 NEO
8 лютого 20232 070 переглядів
Как включить настройки разработчика на MOTOROLA Edge 30 Neo / Режим разработчика
27 вересня 2022122 перегляда
Как поменять язык MOTOROLA Edge 30 Neo / Другой язык системы для MOTOROLA Edge 30 Neo
27 вересня 2022186 переглядів
Unboxing del Motorola Edge 30 NEO
20 лютого 2023260 переглядів
Gameplay of Apex Legends on Motorola edge 30 neo – Gaming Test | Check Settings
7 жовтня 2022209 переглядів
Motorola Edge 30 Neo - 1080p video recording with Optical Image Stabilization turned on
19 вересня 2022399 переглядів
Motorola Edge 30 Neo | 2023
10 вересня 2022243 перегляда
How to Customize the Always On Display on the MOTOROLA Edge 30 Neo - Muviz Edge App
10 жовтня 2022563 перегляда
Xiaomi 12 Lite vs Motorola Edge 30 Neo
23 лютого 2023322 перегляда
MOTOROLA EDGE 30 NEO VS NOKIA G60 FULL SPECIFICATIONS COMPARISON
11 вересня 2022475 переглядів
How to Hard Reset the MOTOROLA Edge 30 Neo - Bypass the Screen Lock - Factory & Master Reset
6 жовтня 20223 838 переглядів
Motorola Edge 30 Neo - unboxing
5 грудня 20221 288 переглядів
Call of Duty Performance Test on Motorola edge 30 neo - Gameplay
7 жовтня 2022925 переглядів
How to Change Icons Shape on the MOTOROLA Edge 30 Neo - X Icon Changer App
10 жовтня 2022422 перегляда
How to Factory Reset the MOTOROLA Edge 30 Neo Device via Settings - Hard Reset - Master Reset
10 жовтня 2022401 перегляд
Realme 10 Pro Plus vs Motorola Edge 30 Neo
20 листопада 2022699 переглядів
How to Set Up the Always On Display on the MOTOROLA Edge 30 Neo - Muviz Edge App
6 жовтня 20224 141 перегляд
Motorola Edge 20 Lite vs Motorola Edge 30 Neo
25 листопада 20222 693 перегляда
How To Setup Custom Led Lamp Notifications in MOTOROLA Edge 30 Neo
9 жовтня 20224 740 переглядів
How to Scan the QR Code on the MOTOROLA Edge 30 Neo
6 жовтня 20221 290 переглядів
MOTOROLA edge 30 Neo Test Temperatur Snapdragon 695
24 січня 2023237 переглядів
MOTOROLA edge 30 Neo Androbench Test
19 січня 2023166 переглядів
MOTOROLA EDGE 30 Neo Test Głośności
14 березня 2023135 переглядів
motorola edge 30 neo. Jestem na tak
20 вересня 202249 555 переглядів
motorola edge 30 neo Recenzja | kompletny i sensowny średniak
1 жовтня 202222 401 перегляд
Recenzja Motorola Edge 30 Neo. Ekran P-OLED bezprzewodowe ładowanie poniżej 1800 złotych
8 лютого 20237 120 переглядів
Motorola Edge 30 Neo - pierwsze wrażenia, Mobzilla Flesz odc. 89
11 вересня 202231 616 переглядів
motorola edge 30 neo, edge 30 fusion i edge 30 ultra | pierwsze wrażenia
9 вересня 202216 710 переглядів
Unboxing Motorola edge 30 neo | Co znajdziesz w pudełku?
13 вересня 20223 765 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Motorola Edge 30 Neo
Ціни на Motorola Edge 30 Neo |
---|---|---|---|---|
Motorola Edge 30 Neo 128 ГБ / 8 ГБ | від 9 350 грн. | 28 пропозицій | ||
Motorola Edge 30 Neo 256 ГБ / 8 ГБ | від 10 499 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP52, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4020 мАгод, 155 г
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 489 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 250 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 188 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 25 926 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г