Смартфон Motorola Moto G54 256 ГБ / 12 ГБ (PB0W0008RS)
Відео 7Фото 18 |
Смартфон середнього рангу, що працює під управлінням восьмиядерного чіпсету MediaTek Dimensity 7020 із вбудованим модемом 5G. Чіпсет пристрою спокійно тягне мобільні ігри та не підкачає в режимі багатозадачності. Тим більше, що модель має 12 ГБ оперативної пам'яті. Внутрішнє сховище смартфона має місткість 256 ГБ, на випадок нестачі вільного місця передбачається гібридний слот розширення пам'яті (під другу SIM або картку microSD).
Екран моделі розпростерся по діагоналі на 6.5 дюймів і відображає картинку з роздільною здатністю 2400х1080 пікселів. Частота його оновлення збільшено до 120 Гц. Фірмовий коник Motorola Moto G54 256GB/12GB - це система оптичної стабілізації провідного сенсора основної камери, який знімає роздільну здатність 50 МП. Цьому датчику акомпанує 2 МП допоміжний модуль для розмиття фону. А селфі-кадри смартфон знімає на 16 МП фронталку з об'єктивом у острівному отворі екрану. За тривалий час автономної роботи пристрою відповідає енергоємна акумуляторна батарея на 6000 мАгод зі швидкою 30-ватною зарядкою. На додаток модель оснащується бічним дактилоскопічним сканером і NFC-чіпом.
Купити Motorola Moto G54 256 ГБ / 12 ГБ
Усі ціни 101 →Moto G54 12/256 GB Pearl Blue (PB0W0007RS) | 8 499 грн. |
Смартфон Motorola Moto G54 12/256GB Dual Sim Mint Green (PB0W0008RS) PB0W0 | 7 987 грн. |
Смартфон Motorola G54 12/256GB Pearl Blue (PB0W0007RS) PB0W0007RS | 8 499 грн. |
Смартфон Motorola G54 12/256GB Pearl Blue (UA UCRF) | 8 888 грн. |
Смартфон Motorola Moto G54 12/256GB Dual Sim Mint Green (PB0W0008RS) PB0W0 | 8 008 грн. |
0 0 2 3 |
Користуюсь цим телефоном близько 2 місяців. До цього був Honor 10 і був би далі, але розбивши екран, тому довелося міняти. Тому порівнювати буду саме з цим телефоном. Ну що сказати, телефон викликає суперечливі почуття. З позитивного. Екран IPS гарної якості, мені дуже подобається, хоча у сонячний день яскравості не вистачає. Сканер відбитків пальців збоку - дуже зручно і працює чудово. Додаткові прибамбаси від MOTO (ввімкнення ліхтарика потрушуванням, ввімкнення камери обертання) дуже зручні, на жаль, знімок екрана постукуванням по задній стінці майже не працює, але бічна панель дуже допомагає в цьому. Об'єм постійної та оперативної пам'яті більш ніж достатній. Продуктивність мене влаштовує. Автояскравість (для мене принципово) працює коректно. Якість камери чесно кажучи не дуже, але, враховуючи ціну, то в принципі нормально, до того ж не погано працює стабілізація. Батарея тримає заряд 2 дні впевнено, звісно, якщо не дивуватися фільми цілий день. Головне перевага – це ціна. Коли бравши ціна була 6999 мінус 300 бонусами і вийшло 6700. Для такого телефону ціна більш ніж приємна. Але, на жаль, є недоліки, які в більшості пов'язані з софтом. До цього чистого андроїда не було і вирішивши спробувати. Чесно кажучи, мене абсолютно не обтяжували додаткові програми на Honor, навіть деякі були корисні. Але тут потрібно було встановлювати галерею, записник, календар (той, що є неудобний) і це все йде з рекламою (її не багато, але вона є). Екран. Автономність. Плюшки від MOTO. Дивись відгук. Максим Чернієнко: користуюся Motorola Moto G54 256GB/12GB кілька місяців |
Не зручне меню контактів і викликів, не зручний календар, не зручно набирати останній пропущений виклик. При користуванні інтернетом кнопка назад перекидає лише на попередню сторінку, а в Honor, коли тиснеш на цю кнопку, з'являється перелік попередніх сторінок і ти можеш відразу перейти на потрібну, це дуже зручно. Повторюю, це все в порівнянні з Honor 10, бо на Poco і Xiaomi ці нюанси такі самі, тому для тих, у кого раніше були ці телефони, неудобств не буде. Але тут, на відміну Poco, зробили одне верхнє меню, яке можна відкрити з будь-якої точки екрану, потягнувши донизу, що дуже зручно. Сенсор екрану підгальмує. Фото у галерею довго зберігається. Під час розмови мобільний інтернет практично не працює, хоча ця функція заявлена у характеристиках. На жаль, тут немає в налаштуваннях екрану режиму читання. Ще одна незручність, автовиправлення чомусь часто намагається виправити на кацапську, це трохи вибішує.
Таким чином, можу сказати, що у телефоні достатньо дрібних недоліків, але, враховуючи його ціну, до них можна прилаштуватись. Екран. Автономність. Плюшки від MOTO. Дивись відгук. Максим Чернієнко: користуюся Motorola Moto G54 256GB/12GB кілька місяців |
Смартфон орієнтований працювати. Ігри йдуть другим планом. Відмінний бюджетний процесор дозволяє без лагів і зависань серфити в інтернеті, чистий звук під час розмови, злегка кастрована функція Гугла запису дзвінків (оператор обов'язково налякає вашого співрозмовника повідомленням, що записується розмова). Перейшов на G54 12/256 Power з Poco X3 Pro, тому звук динаміків здається злегка слабенький (Poco репетував, як потерпілий). Камери для своєї ціни нормальні, але сира програмна обробка злегка милує знімки, навіть установка Google камери не рятує. Ну, а автономність тут просто царська... 2 доби влегку. Загалом і в цілому для мене смартфон ідеальний, а геймери, ясна річ, зафукають. Кожному своє... 1. Автономність, 2. чистий звук, 3. відмінний спритний процесор, 5G роутер змушує його просто літати; жодна програма не закриється, 6. за два місяці експлуатації не захаращував основний накопичувач навіть на 30%... місця вагон... і т.д. Чи не виявив. ukrnike: користуюся Motorola Moto G54 256GB/12GB кілька місяців |