Samsung Galaxy Buds FE
Відео 5Фото 10 |
Samsung Galaxy Buds FE |
|
Цікава модель з лінійки Samsung Fan Edition (FE) – доступні бездротові навушники з технологією активного шумоподавлення ANC. Вкладиші підтримують протокол бездротового зв'язку Bluetooth v 5.2 з популярними аудіокодеками AAC та SBC. У кожне «вухо» при цьому встановлено по 3 мікрофони для голосового зв'язку (2 із зовнішнього боку та 1 із внутрішнього). Samsung Galaxy Buds FE наділили підтримкою швидкого перемикання між двома сполученими пристроями, функцією Ambient Sound, яка дозволяє чути навколишні звуки, зручним сенсорним керуванням.
У режимі роботи з активним «шумодавом» забезпечується до 6 годин автономної роботи навушників, без шумоподавлення – 8.5 годин. Більше того, з урахуванням дозарядки в кейсі, рівень автономності може досягати 30 годин. Для більш щільної посадки у вушних раковинах конструкції навушників передбачили невеликі «крила». Модель доступна в сірому і білому кольорах, а найкраще вона розкривається при спільній роботі зі смартфонами сімейства Samsung Galaxy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung Galaxy Buds FE
Усі ціни 87 →Бездротові навушники Samsung Galaxy Buds FE SM-R400 Graphite (SM-R400NZAAS | 3 499 грн. |
Навушники Samsung Galaxy Buds FE (SM-R400NZWASEK) White | 3 499 грн. |
Навушники Samsung Galaxy Buds FE Graphite (SM-R400NZAA) | 2 829 грн. |
Беспроводные наушники Samsung Galaxy Buds FE (R400) White SM-R400NZWASEK | 3 217 грн. |
Bluetooth-гарнітура Samsung Galaxy Buds FE SM-R400 White (SM-R400NZWASEK) | 2 999 грн. |