Холодильник MPM 357-FF-31W білий
Фото 7 |
MPM 357-FF-31W білий |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPM 357-FF-31W білий
Усі ціни 7 →MPM MPM-357-FF-31W/AA | 19 200 грн. |
MPM MPM-357-FF-31W/AA | 19 680 грн. |
MPM MPM-357-FF-31W/AA | 20 160 грн. |
Холодильник с морозильной камерой MPM MPM-357-FF-31W | 18 042 грн. |
MPM 357-FF-31W | 23 903 грн. |
MPM 357-FF-31W | 24 486 грн. |
Холодильник з морозильною камерою MPM MPM-357-FF-31W | 18 046 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →