Планетарний міксер MPM MMR-12 білий
Відео 2Фото 6 |
MPM MMR-12 білий |
|
Багатофункціональний кухонний міксер з розширеним набором насадок. В основі пристрою перебуває електродвигун, потужністю 640 Вт, при цьому швидкість обертання насадок регулюється в безступінчастому режимі. Окремо передбачений імпульсний режим, в якому двигун працює з короткочасними перервами, що дозволяє впоратися з особливо складними завданнями без ризику перегріву. Пристрій укомплектовано металевої робочої чашею, ємністю 4.2 л, передбачена знімна кришка, яка захищає від бризок і дає можливість додавати в чашу додаткові інгредієнти безпосередньо під час роботи.
Деталі MPM MMR-12 виготовлені з сталі підвищеної міцності. В комплекті аксесуарів передбачені насадки для тіста, перемішування багатокомпонентних мас, а також віничок-лопатка, який збиває пишні суміші. Одна з ключових особливостей моделі полягає в тому, що насадки рухаються по «планетарному» типу — по колу, рівномірно змішуючи інгредієнти як у центрі чаші, так і по її краях. В цілях захисту прилад не включитися, якщо його збірано неправильно.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Купити MPM MMR-12 білий
Усі ціни 6 →Кухонна машина MPM Product MMR-12 | 4 932 грн. |
Кухонна машина MPM MMR-12 | 4 639 грн. |
Кухонная машина MPM MMR-12 | 4 580 грн. |
Миксер с чашей MPM MMR-12 | 4 199 грн. |
Кухонна машина MPM Product MMR-12 | 4 498 грн. |
Кухонна машина MPM Product MMR-12 | 5 417 грн. |
Цей тістомісильний апарат повністю бере на себе трудомістку частину приготування тіста. Тепер не потрібно перемазуватись з ніг до голови в муці)), просто відміряю інгредієнти, закладаю їх у велику чашу з нержавіючої сталі (об'єм цілих 4,2 літра), вибираю потрібну насадку. встановлюю швидкість та включаю перемішування. Якщо пропорції закладених продуктів були правильними, хороший результат гарантований на всі 100%. Але дотримуватись їх потрібно дійсно точно, відхилення можуть відчутно зіпсувати якість і якщо при ручному замішуванні це відразу відчувається руками, то в машині можна і не помітити. За одні заміси готується до літра рідкого наливного тіста або до 1,8 кг тіста середньої щільності або до кілограма щільного дріжджового. Причому завдяки планетарному механізму та трьом різним насадкам (віночок, рамка, гак) однаково добре перемішується весь об'єм чаші. Регулювання швидкості обертання насадок плавне безступінчасте. Машина обладнана різними захисними пристроями, які не дають машині запуститися, якщо вона неправильно або повністю зібрана. Частіше тут не маленька, але більше кілограма тугого тіста краще не закладати. Двигуну дуже важко провернути більше, навіть помітно як швидкість обертання планетарного механізму падає. При такому сильному навантаженні навіть двигун помітно гріється. |