Планетарний міксер Ardesto KSTM-8043 бежевий
Відео 1Фото 10 |
Ardesto KSTM-8043 бежевий 2020 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto KSTM-8043 бежевий
Усі ціни 78 →Ardesto Ardesto KSTM-8043 | 3 399 грн. |
Кухонна машина Ardesto KSTM-8043 | 2 849 грн. |
Планетарний міксер Ardesto KSTM-8043 | 3 399 грн. |
Міксер Ardesto KSTM-8043 | 3 188 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кухонного комбайна Ardesto KSTM-8043:
- Довжина мережевого шнура – 105 см
Модификації Ardesto KSTM-8043
Ціни на Ardesto KSTM-8043 |
---|---|---|---|---|
Ardesto KSTM-8043 бежевий | від 2 819 грн. | 81 пропозиція | ||
Ardesto KSTM-8040 білий | від 2 649 грн. | 51 пропозиція | ||
Ardesto KSTM-8044 жовтий | від 2 569 грн. | 61 пропозиція | ||
Ardesto KSTM-8041 зелений | від 2 449 грн. | 87 пропозицій | ||
Ardesto KSTM-8042 червоний | від 2 479 грн. | 81 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →