Відбійний молоток MPT MDB9503
MPT MDB9503 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPT MDB9503
Молоток відбійний MPT GM PROFI 2200 Вт, 75 Дж, 950 уд/хв, HEX 28, 2 стамес | 31 400 грн. |
Відбійний молоток MPT PROFI, 2200 Вт, 75 Дж, 950 уд/хв, HEX28. Red and Bla | 31 400 грн. |
Молоток відбійний MPT PROFI 2200 Вт 75 Дж 950 уд/хв HEX28 2 стамески MDB95 | 31 398 грн. |
Молоток відбійний МРТ PROFI 2200 Вт 75 Дж 950 уд/хв HEX 28 2 стамески MDB9 | 31 400 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →