Відбійний молоток MPT MDB11E
Фото 3 |
MPT MDB11E |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPT MDB11E
Усі ціни 6 →Відбійний молоток MPT PROFI MDB11E | 18 550 грн. |
Молоток відбійний MPT Profi (MDB11E) | 18 550 грн. |
Молоток відбійний MPT GM PROFI 1500 Вт, 25 Дж, 900-1800 уд/хв, SDS MAX, 2 | 18 550 грн. |
Відбійний молоток MPT PROFI, 1500, Вт 25, Дж 900-1800, уд/хв, SDS-MAX 2. R | 18 550 грн. |
Відбійний молоток MPT PROFI 1500 Вт 25 Дж 900-1800 уд/хв SDS-MAX 2 стамеск | 18 548 грн. |
Молоток відбійний МРТ PROFI 1500 Вт 25 Дж 900-1800 уд/хв SDS MAX 2 стамеск | 18 550 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →