Відбійний молоток MPT MDB65
MPT MDB65 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPT MDB65
Усі ціни 6 →Відбійний молоток MPT MDB65 | 10 331 грн. |
Молоток відбійний MPT Profi (MDB65) | 10 331 грн. |
Молоток відбійний MPT GM PROFI 1500 Вт, 45 Дж, 1400 уд/хв, HEX 30, 2 стаме | 10 331 грн. |
Відбійний молоток MPT, 1500 Вт, 45 Дж, 1400 уд/хв, HEX30. Red and Gray (MD | 10 331 грн. |
Молоток відбійний MPT 1500 Вт 45 Дж 1400 уд/хв HEX30 2 стамески металевий | 10 329 грн. |
Відбійний молоток МРТ 1500 Вт 45 Дж 1400 уд/хв HEX 30 2 стамески металевий | 10 331 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →