Гідроакумулятор Nasosy plus VT 400
Товар застарів 10 605 грн. Монтаж: вертикальний; Об'єм: 400; Діаметр з'єднання: 1"; Матеріал бака: вуглецева сталь; Габарити: 1400x700x700; |
Nasosy plus VT 400 80 л вуглецева сталь 100 л вуглецева сталь 100 л нержавіюча сталь 300 л вуглецева сталь 400 л вуглецева сталь |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nasosy plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nasosy plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Nasosy plus VT 400
Ціни на Nasosy plus VT 400 |
---|---|---|---|---|
Nasosy plus VT 80 | від 2 929 грн. | 5 пропозицій | ||
Nasosy plus VT 100 | від 3 478 грн. | 6 пропозицій | ||
Nasosy plus VT 100SS | від 8 076 грн. | 2 пропозиції |
Рекомендуємо