Гідроакумулятор Nasosy plus VT 80
Nasosy plus VT 80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nasosy plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nasosy plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nasosy plus VT 80
Насосы+Оборудование Гидроаккумулятор Насосы+Оборудование VT 80 (1321) | 2 929 грн. |
Гідроакумулятор Насоси+ VT 80 | 3 704 грн. |
Гідроакумулятор "Насоси+" VT 80 | 3 521 грн. |
Бак гідроакумулятор Насоси+ VT80, вертикальний, 80 л, для водопостачання | 3 242 грн. |
Модификації Nasosy plus VT 80
Ціни на Nasosy plus VT 80 |
---|---|---|---|---|
Nasosy plus VT 80 | від 2 929 грн. | 4 пропозиції | ||
Nasosy plus VT 100 | від 3 478 грн. | 6 пропозицій | ||
Nasosy plus VT 100SS | від 8 076 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →