Гідроакумулятор Nasosy plus VT 24 Solar
Nasosy plus VT 24 Solar 24 л50 л |
|
Мембрана витримує температуру до +130 °C.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nasosy plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nasosy plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nasosy plus VT 24 Solar
Насосы+Оборудование Насосы+Оборудование VT 24 Solar | 1 966 грн. |
Насосы+Оборудование Расширительный бак Насосы+Оборудование VT 24 Solar | 1 848 грн. |
Розширювальний бак Насоси+ VT 24 Solar | 1 864 грн. |
Розширювальний бак NPO VT 24 Solar (А) | 1 864 грн. |
Модификації Nasosy plus VT 24 Solar
Ціни на Nasosy plus VT 24 Solar |
---|---|---|---|---|
Nasosy plus VT 24 Solar | від 1 848 грн. | 4 пропозиції | ||
Nasosy plus VT 50 Solar | від 3 006 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →