Гідроакумулятор Nasosy plus HT 100
Nasosy plus HT 100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nasosy plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nasosy plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nasosy plus HT 100
Усі ціни 6 →Насосы+Оборудование Насосы+Оборудование HT 100 | 3 866 грн. |
Насосы+Оборудование Гидроаккумулятор Насосы+Оборудование HT 100 (1322) | 3 478 грн. |
Гідроакумулятор Насоси+ HT100 розширювальний бак для опалення та водопоста | 3 672 грн. |
Гідроакумулятор NPO HT 100 | 3 866 грн. |
Гідроакумулятор "Насоси+" HT 100 | 4 137 грн. |
Бак гідроакумулятор Насоси+ HT100, горизонтальний, 100 л, для водопостачан | 3 851 грн. |
Модельні відмінності:
- HT 100 - корпус із сталі з лакофарбовим покриттям
- HT 100SS - корпус з нержавіючої сталі
Модификації Nasosy plus HT 100
Ціни на Nasosy plus HT 100 |
---|---|---|---|---|
Nasosy plus HT 24 | від 882 грн. | 6 пропозицій | ||
Nasosy plus HT 50 | від 1 604 грн. | 8 пропозицій | ||
Nasosy plus HT 80 | від 2 929 грн. | 4 пропозиції | ||
Nasosy plus HT 100 | від 3 478 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →