Ножиці по металу NEO 31-060 лівий різ
NEO 31-060 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 31-060 лівий різ
Усі ціни 19 →Ножиці для металу NEO, 250 мм, ліві 31-060 | 578 грн. |
Neo Tools 31-060 | 540 грн. |
Neo Tools 250 мм (31-060) | 578 грн. |
Ножиці по металу Neo Tools, 250 мм, ліві (31-060) | 578 грн. |
Ножницы по металлу NEO, 250 мм, левые 31-060 | 578 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації NEO 31-060
Ціни на NEO 31-060 |
---|---|---|---|---|
NEO 31-060 лівий різ | від 540 грн. | 20 пропозицій | ||
NEO 31-055 правий різ | від 655 грн. | 2 пропозиції | ||
NEO 31-050 прямий різ | від 552 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →