Ножиці по металу TOPTUL SBAD0124 лівий різ
TOPTUL SBAD0124 лівий різправий різ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL SBAD0124 лівий різ
Усі ціни 9 →Ножницы по металлу изогнутые левые Toptul 240мм (SBAD0124) | 613 грн. |
Ножиці по металу Toptul вигнуті (леві) 240 мм (SBAD0124) SBAD0124 | 613 грн. |
Toptul Ножиці по металу Toptul вигнуті (леві) 240 мм (SBAD0124) SBAD0124 | 613 грн. |
Ножиці для металу Toptul 240 мм вигнуті ліві (SBAD0124) | 613 грн. |
Ножиці по металу вигнуті (ліві) TOPTUL SBAD0124 | 613 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації TOPTUL SBAD0124
Ціни на TOPTUL SBAD0124 |
---|---|---|---|---|
TOPTUL SBAD0124 лівий різ | від 613 грн. | 9 пропозицій | ||
TOPTUL SBAD0224 правий різ | від 613 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →