SSD Netac SA500 NT01SA500-128-S3X 128 ГБ
Фото 5 |
Netac NT01SA500-128-S3X 2022 рік 128 ГБ512 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Netac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Netac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Netac SA500 NT01SA500-128-S3X 128 ГБ
Усі ціни 13 →Накопитель SSD 2.5" 128GB Netac (NT01SA500-128-S3X) | 683 грн. |
SSD диск Netac 2.5"128GB SATA SA500 (NT01SA500-128-S3X) NT01SA500-128-S3X | 558 грн. |
SSD Накопичувач Netac 2.5" 128GB SATA SA500 (NT01SA500-128-S3X) NT01SA500- | 602 грн. |
SSD-накопичувач Netac SA500 128GB 2.5" SATA (NT01SA500-128-S3X) | 579 грн. |
SSD-накопичувач Netac SA500 SATA III 128GB (NT01SA500-128-S3X) NT01SA500-1 | 599 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Netac SA500 NT01SA500-128-S3X
Ціни на Netac SA500 NT01SA500-128-S3X |
---|---|---|---|---|
Netac SA500 NT01SA500-128-S3X 128 ГБ | від 558 грн. | 13 пропозицій | ||
Netac SA500 NT01SA500-512-S3X 512 ГБ | від 1 245 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →