SSD Samsung Portable T9 MU-PG1T0B 1 ТБ
Відео 5Фото 11 |
Samsung MU-PG1T0B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung Portable T9 MU-PG1T0B 1 ТБ
Усі ціни 37 →Samsung T9 1TB USB 3.2 (MU-PG1T0B/EU) MU-PG1T0B/EU | 6 519 грн. |
Накопитель SSD USB 3.2 1TB Samsung T9 (MU-PG1T0B/EU) | 6 399 грн. |
Портативний SSD Samsung 1TB USB 3.2 Gen 2 Type-C T9 Black (MU-PG1T0B/EU) M | 6 399 грн. |
SSD диск USB 1.0TB Samsung T9 Black (MU-PG1T0B/EU) MU-PG1T0B/EU | 6 649 грн. |
Портативний SSD SAMSUNG 1TB USB 3.2 Gen 2 Type-C T9 Black (MU-PG1T0B/EU) | 6 399 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Samsung Portable T9 MU-PG1T0B
Ціни на Samsung Portable T9 MU-PG1T0B |
---|---|---|---|---|
Samsung Portable T9 MU-PG1T0B 1 ТБ | від 4 750 грн. | 37 пропозицій | ||
Samsung Portable T9 MU-PG2T0B 2 ТБ | від 8 499 грн. | 54 пропозиції | ||
Samsung Portable T9 MU-PG4T0B 4 ТБ | від 15 849 грн. | 46 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →