SSD Kingston A400 SA400S37/480G 480 ГБ
Відео 28Фото 2 |
Kingston SA400S37/480G |
|
Висока швидкість читання. Повна сумісність з MacBook.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kingston A400 SA400S37/480G 480 ГБ
Усі ціни 53 →Kingston SSDNow A400 TLC 480GB 2.5'' (SA400S37/480G) SA400S37/480G | 1 569 грн. |
Накопитель SSD 2.5" 480GB Kingston (SA400S37/480G) | 1 569 грн. |
SSD Kingston A400 SA400S37/480G 480 ГБ | 1 569 грн. |
SSD накопичувач Kingston SSDNow A400 480GB (SA400S37/480G) | 1 399 грн. |
Накопичувач SSD 480GB Kingston SSDNow A400 2.5" SATAIII (SA400S37/480G) SA | 1 569 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
5 0 11 17 |
Ноут став просто літати, купувавши десь за 1000+-, але це просто продовжило життя мого ноутбука, проблем ніяких з ссд немає, ноут ставши разів у 5 швидше і краще, бо я вже думав що все. СДС дуже круте, легко вставляється в ноут або пк, швидко підключається, дуже добре і стабільно працює. Це просто знахідка! Якість, ціна, швидкість роботи, стабільність. нічого Артем: користуюся Kingston SA400S37/480G кілька місяців |
ціна велика, а характеристики як у китайського...
Скринов для тих, хто розуміє, достатньо. Другий і третій з HD-tune це після проходу в третій і 5-ий раз. тіста. Щоб бачили як воно колись чисте, і як поводяться осередки, коли вже були перезаписані 5 разів. Люди опиняються не в курсі. що швидкість 500мб повинна бути по всьому диску, а не спочатку тільки для CrystalDiskmark. А блогери тільки це і тестують. і потім вихваляють. Коробка ССД типу під метал, картинка показники за цю ціну Руслан Андр: користуюся Kingston SA400S37/480G менше місяця |
Підбадьорив дітям конфіг, викинув гвинт, тиша в корпусі:-) Цілком влаштовує, на систему і пару трійку ігральок цілком. Поки не виявив Василий Лукашевский: щойно купив(ла) Kingston SA400S37/480G рекомендую купити обов'язково |
Показано 3 з 33 відгуків
ще 10 відгуків
Модификації Kingston A400 SA400S37/480G
Ціни на Kingston A400 SA400S37/480G |
---|---|---|---|---|
Kingston A400 SA400S37/120G 120 ГБ | від 799 грн. | 3 пропозиції | ||
Kingston A400 SA400S37/240G 240 ГБ | від 960 грн. | 59 пропозицій | ||
Kingston A400 SA400S37/480G 480 ГБ | від 1 372 грн. | 53 пропозиції | ||
Kingston A400 SA400S37/960G 960 ГБ | від 2 132 грн. | 47 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →