Комутатор NETGEAR M4300-24XF (XSM4324FS)
Відео 1Фото 4 |
NETGEAR M4300-24XF |
|
Додаткові опції для керування: 1x Gigabit Ethernet. USB-порт для зовнішнього сховища.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NETGEAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NETGEAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NETGEAR M4300-24XF
Усі ціни 21 →Комутатор, що стекується NETGEAR M4300-24XF (XSM4324FS) 24xSFP+, 2x10GE co | 111 993 грн. |
Коммутатор стекируемый netgear m4300-24xf (xsm4324fs) 24xSFP+, 2x10GE comb | 93 588 грн. |
Netgear XSM4324FS-100NES — Комутатор керований L3 24xSFP+ 2x10 GbE PoE | 91 204 грн. |
Коммутатор NETGEAR M4300-24XF (XSM4324FS) 24xSFP+, 2x10GE combo, управляем | 104 382 грн. |
Комутатор мережевий Netgear XSM4324FS-100NES | 91 415 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації NETGEAR M4300-24XF
Ціни на NETGEAR M4300-24XF |
---|---|---|---|---|
NETGEAR M4300-24XF | від 87 885 грн. | 21 пропозиція | ||
NETGEAR M4300-8X8F | від 104 040 грн. | 6 пропозицій | ||
NETGEAR M4300-12X12F | від 148 880 грн. | 5 пропозицій | ||
NETGEAR M4300-16X-299W | від 105 200 грн. | 5 пропозицій | ||
NETGEAR M4300-16X-600W | від 138 400 грн. | 5 пропозицій | ||
NETGEAR M4300-24X | від 172 120 грн. | 6 пропозицій | ||
NETGEAR M4300-24X24F | від 284 240 грн. | 5 пропозицій | ||
NETGEAR M4300-48X | від 325 880 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →