Комутатор Cisco C1300-48P-4X
Фото 8 |
Cisco C1300-48P-4X |
|
1x USB Type-A із підтримкою Bluetooth адаптерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cisco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cisco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cisco C1300-48P-4X
Коммутатор Cisco Catalyst 1300 48xGE, PoE, 4x10G sfp+ c1300-48p-4x | 76 404 грн. |
Cisco Catalyst 1300 (C1300-48P-4X) — Комутатор керований L3 48xGbE 4xSFP+ | 71 073 грн. |
Коммутатор 1300 48-port GE, PoE, 4x10G SFP+ C1300-48P-4X | 69 541 грн. |
Cisco C1300-48P-4X | 84 462 грн. |
Cisco C1300-48P-4X | 82 899 грн. |
Модификації Cisco C1300-48P-4X
Ціни на Cisco C1300-48P-4X |
---|---|---|---|---|
Cisco C1300-24T-4X | від 36 300 грн. | 11 пропозицій | ||
Cisco C1300-24P-4X | від 45 560 грн. | 4 пропозиції | ||
Cisco C1300-48T-4X | від 55 900 грн. | 10 пропозицій | ||
Cisco C1300-48P-4X | від 69 541 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →