Powerbank Nitecore NB10000
Відео 17Фото 4 |
Nitecore NB10000 |
|
Захист від вологи IPX5.
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nitecore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nitecore.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nitecore NB10000
Усі ціни 9 →Внешнее зарядное устройство Power Bank Nitecore NB10000 GEN2 (QC 3.0, 1000 | 2 990 грн. |
Внешнее зарядное устройство Power Bank Nitecore NB10000 GEN2 (QC 3.0, 1000 | 3 700 грн. |
УМБ Nitecore NB10000 GEN2 QC 3.0 10000 мАч | 2 800 грн. |
Повербанк Nitecore NB10000 GEN2 QC 3.0, 10000mAh (6-13811000g2) | 2 990 грн. |
Зовнішній зарядний пристрій Power Bank Nitecore NB10000 GEN2 (QC 3.0, 1000 | 2 990 грн. |
ще 4 пропозиції
- Габарити
- швидка зарядка - вага - Ціна Alexander Andreyanov: користуюся Nitecore NB10000 менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
Так, за ціною між ними також розрив, але тут одразу розумієш за що ти переплачуєш.
Чи можна рекомендувати цей паверанк усім – точно ні.
Людина має розуміти, за що вона віддає свої гроші. І якщо ви розумієте, якщо особливості цього павербанку вам потрібні - тоді це однозначно прекрасний вибір.