Powerbank Sandberg Outdoor Solar Powerbank 10000 (420-53)
Відео 1Фото 9 | 3 099 грн. Купити! Powerbank SANDBERG Outdoor 10000 mAh USB Type-C Black (420-53)FOXTROT.UAОфіційний партнер Sandberg (Київ) Гарантія: 36 міс. від виробника Поскаржитись |
Sandberg Outdoor Solar Powerbank 10000 |
|
Карабін у комплекті.
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sandberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sandberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Sandberg Outdoor Solar Powerbank 10000
Ціни на Sandberg Outdoor Solar Powerbank 10000 |
---|---|---|---|---|
Sandberg Outdoor Solar Powerbank 10000 | від 3 099 грн. | 1 пропозиція | ||
Sandberg Outdoor Solar Powerbank 16000 | від 699 грн. | 14 пропозицій | ||
Sandberg Outdoor Solar Powerbank 24000 | від 1 663 грн. | 16 пропозицій |