Смартфон Nothing Phone 1 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 77Фото 12 |
Nothing Phone 1 128 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.55 ", 2400x1080 (20:9), 402 ppi, 120 Гц
Пам'ять:128 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 778G+ 5G
Камера:2 модулі, 50 МП, + 50 МП
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:4500 мАгод
Вага:194 г
Задня підсвічування повідомлень, що настроюється, і для фото. Захисне скло Gorilla Glass по обидва боки корпусу. Нативна підтримка роботи із NFT-токенами. Частота опитування сенсорного шару – 240 Гц.
Зарядний пристрій відсутній. Гарантія 3-річної підтримки оновлень Android та 4 роки оновлень безпеки (кожні 2 місяці).
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Nothing Phone 1 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 8 →Смартфон Nothing Phone 1 8/128 Gb BlackNothing Phone — нашумевшая новинка Nothing Phone — первый смартфон от компании Nothing. Разработчики позиционируют свое твор... щеение достойным соперником Apple. Внешне смартфон действительно немного похо... Техно ЇжакЗ нами 5 років (Київ) Гарантія: 1 міс. Поскаржитись | 16 899 грн. |
Смартфон Nothing Phone (1) 8/128Gb Black6.55", 2400 x 1080 pixels, 120 Гц, CPU - Qualcomm Snapdragon 778G, 8 Gb, 128 Gb, 50 + 50 Мп, Стабілізація - оптичний, Front... ще- 16 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, , гіроскоп, швидка зарядка, стереодинаміки, чорний Q-techno.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 12 міс. від магазину Поскаржитись | 17 614 грн. |
Nothing Phone (1) 8/128GB Black MJ-054011 | 16 999 грн. |
Смартфон Nothing Phone (1) 8/128GB Black | 18 835 грн. |
Смартфон Nothing Phone (1) 8/128GB Black | 13 999 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Обзор Nothing Phone 1 - iPhone с Android! Я В ВОСТОРГЕ | НОВИНКА 2022
25 липня 2022240 125 переглядів
НЕДЕЛЯ с Nothing Phone (1) - ОПЫТ ИСПОЛЬЗОВАНИЯ!
31 липня 202223 928 переглядів
Nothing Phone (1) Review - ACTUALLY Better than iPhone?
15 липня 20227 855 356 переглядів
Nothing Phone (1) Review: Seeing Through the Hype!
15 липня 20226 433 792 перегляда
Android vs iPhone - Which is ACTUALLY Better? (ft MKBHD)
16 червня 20227 779 683 перегляда
Nothing Phone (1) Durability Test! - Here Goes Nothing...
30 липня 20223 235 894 перегляда
Nothing phone (1) First Unboxing
12 липня 20222 434 678 переглядів
I like these! - Nothing Phone (1)
15 липня 20221 820 571 перегляд
72 hours with the Nothing Phone 1!
12 липня 2022561 802 перегляда
Nothing Phone (1) Review: For the Long Run?
30 липня 2022302 016 переглядів
Nothing Phone 1 vs iPhone 13 Pro Max / OnePlus 8T / Xiaomi 12 Pro / Mi 11X Pro - BATTERY DRAIN TEST!
17 липня 2022345 051 перегляд
Nothing Phone 1 review: more than a light show
19 липня 2022316 833 перегляда
Nothing Phone 1 | Camera Review, Gaming, Battery Life & Everything You Need To Know!
18 липня 2022238 715 переглядів
Nothing Phone 1: 20+ Best Tips, Tricks & Hidden Features You Should KNOW!
19 липня 2022284 592 перегляда
Nothing Phone (1) full review
27 липня 2022467 386 переглядів
Nothing Phone (1) vs iPhone 13 - Worth the Hype?
21 липня 2022196 795 переглядів
Nothing Phone 1 vs iPhone 13 Pro Max - SPEED TEST!
15 липня 2022165 908 переглядів
Nothing Phone (1) Review - 2 WEEKS AFTER THE HYPE!
1 серпня 202255 172 перегляда
Nothing Phone 1 Review: Worth The Hype!
15 липня 202270 512 переглядів
Nothing Phone (1) Gaming Test | Genshin Impact, Apex Legends & COD: Mobile
24 липня 202280 239 переглядів
Nothing phone 1 Pubg test/nothing phone 1 pubg test graphics/Pubg Mobile
31 липня 202223 353 перегляда
Nothing Phone (1) After 2 Weeks Review | DISAPPOINTED?!
5 серпня 20223 720 переглядів
Огляд Nothing Phone (1) - майже iPhone, тільки на Android
18 квітня 20238 080 переглядів
Перший огляд Nothing Phone 2a: бюджетно, але красиво!
24 березня4 142 перегляда
ДОСВІД З NOTHING PHONE (1)/ ПРОДАВ PIXEL 7
9 квітня 20236 763 перегляда
Майже ІДЕАЛЬНО! Огляд Nothing OS 2.5 на Nothing Phone (1)
20 лютого3 262 перегляда
Огляд Nothing Phone (1): все або НІЧОГО
18 серпня 20222 347 переглядів
Перший погляд на Nothing Phone (1). Порве ринок?
4 серпня 20226 267 переглядів
Nothing Phone 2 у РЕАЛЬНОМУ ЖИТТІ: великий ОГЛЯД та ДОСВІД ВИКОРИСТАННЯ
27 березня 202410 502 перегляда
Nothing Phone 2 в росії, Байрактар вироблятимуть в Україні, Threds обігнав Chat GPT! KeddrNews
14 липня 202319 177 переглядів
Огляд Nothing Phone 2 — Місяць експлуатації | Чи варто купувати?
2 серпня 20237 766 переглядів
2 тижні з Nothing Phone (1) - ОФІГЕННО!
1 вересня 202243 100 переглядів
Nothing Phone (1) - активация глифов под музыку
7 жовтня 202222 317 переглядів
Nothing Phone 1. Опыт использования
23 серпня 20223 727 переглядів
MacBook Air M2 | iPhone по подписке | Nothing Phone 1 | OnePlus Pad | Pixel 6a | PS Plus Extra
8 квітня 2022570 переглядів
Nothing Phone (2) - новые глифы
30 липня 2023241 866 переглядів
Все фишки Глифов Nothing Phone 2
26 липня 20231 593 558 переглядів
Вы не купите Nothing Phone 2
20 липня 20231 046 949 переглядів
Обзор Nothing Launcher (beta) // Nothing Phone Launcher
30 серпня 2022148 переглядів
Распаковка / Unboxing Nothing phone (1)
23 листопада 2022227 переглядів
Nothing phone (1) vs Huawei p30 pro
11 травня 2023550 переглядів
Как поменять обои на Nothing Phone 1 / Как установить новую заставку на Nothing Phone 1
12 серпня 20221 305 переглядів
Nothing Phone 1 Unboxing & Gaming Review - Gamers ഇതിൽ Invest ചെയ്യരുത്
16 липня 2022185 838 переглядів
Nothing Phone (1) Long Term Review | Sinhala Sri Lanka
30 жовтня 202251 597 переглядів
Nothing Phone 2a vs iPhone 15 vs Xiaomi Redmi Note 13 Pro EXTREME Battery Drain Test
5 березня82 468 переглядів
Nothing Phone Review - Is this the New iPhone?
29 липня 202219 919 переглядів
Nothing Phone 1 || ڕاستیەکان دواى یەک هەفتە بەکارهێنان
22 серпня 20229 129 переглядів
Nothing Phone(1) Unboxing#review#manipur
2 листопада 20226 434 перегляда
New Unihertz Luna Is Here !! - Nothing Phone 1 Killer ??
21 квітня 20233 618 переглядів
Nothing Phone 1 ගන්න කලින් බලන්න !
2 серпня 20222 303 перегляда
Nothing Phone (1) - Long Term Review | More Than Nothing
28 січня 20233 892 перегляда
Zenfone 9 vs Nothing Phone (1) - Camera Comparison - Nothing to win
15 вересня 20223 979 переглядів
Nothing phone 1 unbrick, downgrade or revert back to Nothing OS from custom rom: The easiest method!
4 листопада 20227 310 переглядів
Nothing Phone 1 for ₹23,999/- Open Box unit Unboxing Review #nothingphone1
14 вересня 20221 822 перегляда
How to Change Lock Screen Style nothing phone 1 | Lock Screen Style kaise Badlen,Lock Screen Setting
1 жовтня 202221 499 переглядів
Nothing Phone (1) Unboxing & Early Impressions | SOMETHING 4 SURE!
26 липня 2022633 перегляда
Nothing Phone (1) - A Different Phone ?
15 жовтня 20222 977 переглядів
#vlog08 | Nothing Phone 1 | Unboxing | Review | One Plus | Nothing Technology Limited | Chinese |
3 вересня 2022291 перегляд
Nothing Phone (1) Unboxing
23 липня 20221 522 перегляда
Nothing Phone 1 first unboxing video in Malayalam. Malayalam Nothing Phone Review #nothingphone1
14 липня 20221 658 переглядів
Nothing Phone (1) Review: ដោយសារតែពន្លឺ!
4 серпня 2022128 753 перегляда
How To Factory Reset the Nothing Phone (1)
30 липня 20221 601 перегляд
Nothing Phone (1) Case Unboxing & Review
25 липня 20228 504 перегляда
Nothing Phone (1) | Niby NIC a jednak COŚ! | RECENZJA
4 серпня 202267 640 переглядів
Nothing Phone (1). Ani słowa o światełkach
29 серпня 202216 698 переглядів
Wiele hałasu o NIC? Recenzja Nothing Phone (1)
20 вересня 20225 807 переглядів
Nothing Phone (1) UNBOXING #nothingphone1 #unboxing
28 липня 20223 258 переглядів
Nothing Phone (2) - coś z Niczego!
13 липня 202311 657 переглядів
Cała prawda o Nothing Phone (1) | Recenzja
29 вересня 202241 585 переглядів
Nothing Phone (1) jest przeciętny, ale inny i sensownie wyceniony, Apple Watch 8 Pro za 5000 zł
13 липня 202214 692 перегляда
Recenzja Nothing Phone (1) BEZ ŚCIEMY - Cwany Nicfon czy Dobry Smartfon?
23 серпня 20227 074 перегляда
Używałem Nothing Phone 1 tak jak mówili. Oto co się stało
5 серпня 202291 868 переглядів
Nothing Phone (1) - Wiele hałasu o NIC (?)
25 липня 2022300 822 перегляда
Nothing Phone (1) zapowiedziany! Będzie nowy HIT?
8 квітня 20222 939 переглядів
WSZYSTKO O NOTHING PHONE (1) W 45 SEKUND #SHORTS
31 липня 202238 170 переглядів
Pierwsze wrażenia z Nothing Phone (1), remaster Nokia 5710 XpressAudio - VideoNews 359
17 липня 20225 069 переглядів
NOTHING PHONE (1) | Pierwsze wrażenia ft. @MobzillaTV
12 липня 2022238 505 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Nothing Phone 1
Ціни на Nothing Phone 1 |
---|---|---|---|---|
Nothing Phone 1 128 ГБ / 8 ГБ | від 13 999 грн. | 8 пропозицій | ||
Nothing Phone 1 256 ГБ / 8 ГБ | від 15 739 грн. | 23 пропозиції | ||
Nothing Phone 1 256 ГБ / 12 ГБ | від 16 589 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 15 739 грн.
5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G+ 5G, камера: 2 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 194 г, без ЗП
від 12 791 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, екран-водоспад, 6.7 ", 525 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 197 г
від 16 191 грн.
гарний звук, 5G, 6.28 ", 419 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 179 г
від 16 833 грн.
5G, 6.67 ", 526 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 54 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 205 г
від 13 899 грн.
гарний звук, 5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 888 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 50 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 192 г
від 18 690 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.73 ", 521 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4600 мАгод, 204 г
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 363 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г