Смартфон OnePlus 10 Pro 256 ГБ / 12 ГБ / Dual
Відео 40Фото 9 |
Купити OnePlus 10 Pro 256 ГБ / 12 ГБ / Dual
Усі ціни 18 →OnePlus 10 Pro 12/256GB (Black) Global | 25 229 грн. |
Смартфон OnePlus 10 Pro 12/256GB Black | 26 108 грн. |
OnePlus 10 Pro 12/256GB Black ФР-062776 | 22 299 грн. |
Смартфон OnePlus 10 Pro 12/256GB Green | 27 337 грн. |
Смартфон OnePlus 10 Pro 12/256GB (Black) Global | 21 849 грн. |
0 0 1 6 |
Дизайн та екран: Телефон має стильний та сучасний дизайн з матовим корпусом, який приємно лежить у руці. Екран AMOLED з роздільною здатністю 3216 x 1440 пікселів та частотою оновлення 120 Гц забезпечує яскраве, контрастне та плавне зображення.
Телефон має три основні камери з роздільною здатністю 48 Мп, 8 Мп і 50 Мп. Камери [censored] якісні фото та відео в різних умовах освітлення, навіть у сутінках. Процесор та пам'ять: Телефон оснащений процесором Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1, який забезпечує високу продуктивність. Оперативної пам'яті 12 ГБ достатньо для запуску кількох додатків одночасно. Акумулятор: Акумулятор на 5000 мАгод забезпечує тривалу годину автономної роботи. За даними виробника, телефону вистачає на 2 дні без підзарядки за середнього використання. Недостатня автономність у режимі 5G: При використанні 5G мережі автономність телефону трохи знижується. За даними виробника, телефону вистачає на 1,5 дні без підзарядки при середньому використанні в режимі 5G.
Відсутність аудіороз'єму: Телефон не має аудіороз'єму, що може бути неудобним для деяких користувачів. |
Я використовую OnePlus 10 Pro для різних цілей, включаючи роботу, розваги та ігри. Мені подобається, що смартфон має відмінний дисплей, який забезпечує яскраве та контрастне зображення. Я також можу похвалити потужний процесор, який дозволяє мені виконувати будь-які завдання швидко та плавно. Камера OnePlus 10 Pro також робить відмінні фотографії та відео. Дисплей: 6,7-дюймовий AMOLED-дисплей з роздільною здатністю 3216 x 1440 пікселів та частотою оновлення 120 Гц.
Процесор Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1. Камера: основна камера 48 Мп, ультраширококутна камера 50 Мп, телефотокамера 8 Мп. Акумулятор: 5000 мАгод. Ціна: OnePlus 10 Pro є флагманським смартфоном, тому його ціна є досить високою.
Вес: OnePlus 10 Pro є досить важким смартфоном. Його вага становить 200,5 г. Burning Money 2: користуюся OnePlus 10 Pro 256GB/12GB кілька місяців |
Перше знайомство з брендом 12/256 Камера, вібро, звук, потужність, дисплей. фронтальна камера не флагманське рішення, як середньо бюджетник знімає. Автономність це найгірше що може бути, ігри не граю взагалі, звичайне користування типу хром, телеграм, пошта, дзвінки і до 15:30-16:00 телефон проситиме зарядку. Якщо після роботи є ще плани якісь тоді павербанк вам на допомогу або беріть зарядку на роботу і ходіть з нею скрізь, бо якщо вдруге потрібно буде фото чи відео звіт робити телефон розрядитися ще швидше до обіду, і це при тому що 60герц тільки яскравість не на максимум і режим високої продуктивності не включений, але він навіть не включав жодного разу тоді ще швидше розрядитися. Від нового телефону такого не чекав, тому кому таке підійде беріть відразу 2 зарядні блочки з перехідниками бо в комплекті їх не бачити і павербанк. Річний айфон у колег по роботі живе довше за аналогічне користування користуюся OnePlus 10 Pro 256GB/12GB кілька місяців |
На зорі 2022 року п'єдестал пошани смартфонів OnePlus очолила топова модель 10 Pro. Чим вона цікава? Давайте розбиратися по порядку.
Адаптивна частота розгортки
З боку лицьової панелі смартфон зустрічає користувача зігнутим екраном на підкладці з матриці типу Fluid AMOLED з технологією LTPO 2.0. Остання фіча дозволяє дисплею автоматично підлаштовувати частоту розгортки з кроком в одну одиницю від 1 до 120 Гц. Екран девайса розпростерся по діагоналі на 6.7 дюймів, зображення на нього виводиться у високій роздільній здатності 3216х1440 пікселів. За замовчуванням смартфон працює з роздільною здатністю Full HD+, а підвищену деталізацію необхідно активувати у налаштуваннях.
Камера Hasselblad
На звороті корпусу пристрою видно великий керамічний майданчик з шильдом Hasselblad. Усередині неї видніються тріо об'єктивів основної камери та кільцевий фотоспалах. Провідний датчик представлений 48 МП сенсором з оптичною стабілізацією. У компанії з ним розташувалися 50 МП надширик з кутом поля зору близько 150 ° та 8 МП телевізор з зумуванням 3.3х. Компанія Hasselblad доклала руку до настроювання алгоритмів штучного інтелекту (в режимі зйомки Natural Color Optimizer 2.0) та додала парочку фірмових пресетів із відтворенням ритуалів прояву плівки.
Швидкісна зарядка
Продуктивністю праці смартфона заправляє восьмиядерний процесор Snapdragon 8 Gen 1. Для охолодження в моделі застосовується високоефективна система тепловідведення. Вона ж несе відповідальність за охолодження внутрішніх компонентів під час швидкісної процедури заряджання акумулятора ємністю 5000 мАгод - по дроту акумулятор заряджається всього за 32 хв. на потужності 80 Вт. Бездротова зарядка на 50 Вт забезпечує повне заправлення батареї приблизно за 47 хв. З флагманських атрибутів смартфону бракує лише офіційного вологозахисту корпусу. Однак фактично така є, просто вона не заявлена у техдокументації до мобільного пристрою.
Модификації OnePlus 10 Pro
Ціни на OnePlus 10 Pro |
---|---|---|---|---|
OnePlus 10 Pro 128 ГБ / 8 ГБ | від 19 799 грн. | 17 пропозицій | ||
OnePlus 10 Pro 256 ГБ / 12 ГБ / Dual | від 19 266 грн. | 18 пропозицій |
Я рекомендую OnePlus 10 Pro всім, хто шукає флагманський смартфон із відмінними характеристиками. Цей телефон не розчарує вас.