Точильний верстат Nowa SF 600G 150 мм / 600 Вт (152984)
Фото 7 |
Nowa SF 600G 150 мм / 600 Вт 150 мм / 600 Вт200 мм / 1250 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nowa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nowa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nowa SF 600G 150 мм / 600 Вт
Точило Nowa SF 600G 152984 | 1 388 грн. |
Верстат точильний Nowa SF 600G (152984) | 1 560 грн. |
Верстат точильний NOWA SF 600G | 1 499 грн. |
Точило Nowa SF 600G | 1 679 грн. |
Верстат точильний NOWA SF 600G | 1 372 грн. |
Модификації Nowa SF 600G
Ціни на Nowa SF 600G |
---|---|---|---|---|
Nowa SF 600G 150 мм / 600 Вт | від 1 372 грн. | 5 пропозицій | ||
Nowa SF 1250G 200 мм / 1250 Вт | від 1 999 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →