Точильний верстат Sturm BG6012L 125 мм / 230 Вт підсвічування
Фото 7 |
Sturm BG6012L 125 мм / 230 Вт підсвічування |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sturm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sturm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sturm BG6012L 125 мм / 230 Вт підсвічування
Усі ціни 7 →Точило электрическое Sturm (BG6012L) | 1 824 грн. |
Cтанок для заточки Sturm BG6012L | 1 664 грн. |
Точильний верстат Sturm 125 мм, 230 Вт з підсв. BG6012L BG6012L | 1 824 грн. |
Точильный станок Sturm BG6012L | 1 824 грн. |
Точильний верстат Sturm BG6012L | 1 733 грн. |
Верстат для заточування Sturm BG6012L | 1 824 грн. |
Заточувальний верстат Sturm BG6012L з підсвічуванням | 1 824 грн. |
Модификації Sturm BG6012L
Ціни на Sturm BG6012L |
---|---|---|---|---|
Sturm BG60127 125 мм / 230 Вт | від 1 545 грн. | 1 пропозиція | ||
Sturm BG6012L 125 мм / 230 Вт підсвічування | від 1 664 грн. | 7 пропозицій | ||
Sturm BG6015L 150 мм / 280 Вт підсвічування | від 1 856 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →