Точильний верстат Start Pro SBG-450S 150 мм / 450 Вт
Відео 4Фото 8 |
Start Pro SBG-450S 150 мм / 450 Вт 150 мм / 450 Вт200 мм / 550 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Start 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Start.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Start Pro SBG-450S 150 мм / 450 Вт
Станок для заточки Start Pro SBG-450S | 1 700 грн. |
Верстат точильний start pro sbg-450s тмstart pro | 1 699 грн. |
Верстат точильний START PRO SBG-450S (4537) | 1 699 грн. |
Відеоогляди
Модификації Start Pro SBG-450S
Ціни на Start Pro SBG-450S |
---|---|---|---|---|
Start Pro SBG-450S 150 мм / 450 Вт | від 1 699 грн. | 3 пропозиції | ||
Start Pro SBG-550S 200 мм / 550 Вт | від 1 993 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →