Диктофон Olympus LS-P1 (V414141SE000)
Відео 14Фото 3 |
Olympus LS-P1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Olympus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Olympus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Olympus LS-P1
Усі ціни 6 →Диктофон OLYMPUS LS-P1 LAVALIER KIT (+mikrofon krawatowy) dźwięku, dyktofo | 6 847 грн. |
Цифровой диктофон Olympus LS-P1 (V414141SE000) | 6 432 грн. |
Диктофон Olympus LS-P1 | 6 799 грн. |
OLYMPUS LS-P1 LAVALIER KIT (+mikrofon krawatowy) dźwięku, dyktofon, mikrof | 7 014 грн. |
Диктофон OLYMPUS LS-P1 PODCASTER KIT (+statyw, osłona, kabel) dźwięku, dyk | 7 462 грн. |
OLYMPUS LS-P1 PODCASTER KIT (+statyw, osłona, kabel) dźwięku, dyktofon, mi | 7 644 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості диктофона Olympus LS-P1:
- Зміна швидкості відтворення (50 – 350%)
- ФНЧ
РекомендуємоПорівняти в таблиці →