Драбина Oman Stallux Termo 120x80 люк 120x80 см
Фото 6 | Очікується у продажу 10 568 грн. Тип: горищні сходи; Кількість секцій (шт): 3; Матеріал: сталь; Максимальне навантаження (кг): 160; Максимальна висота (см): 280; Габарити люка (см): 120x80; |
Oman Stallux Termo 120x80 |
|
Ступені та короб виготовлені з сосни.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості драбини Oman Stallux Termo 120x80:
- Максимальний винос – 135 см
- Радіус відкривання – 155 см
- Висота в складеному стані – 57 см
- Висота короба – 13.5 см
- Товщина кришки – 26 мм
Модификації Oman Stallux Termo 120x80
Ціни на Oman Stallux Termo 120x80 |
---|---|---|---|---|
Oman Stallux Termo 120x60 люк 120x60 см | від 6 762 грн. | 1 пропозиція | ||
Oman Stallux Termo 120x70 люк 120x70 см | від 6 762 грн. | 3 пропозиції | ||
Oman Stallux Termo 130x55 люк 130x55 см | від 7 862 грн. | 1 пропозиція | ||
Oman Stallux Termo 130x70 люк 130x70 см | від 6 755 грн. | 3 пропозиції | ||
Oman Stallux Termo 140x70 люк 140x70 см | від 7 862 грн. | 1 пропозиція |