Драбина Oman Polar 120x70 люк 120х70 см (28337)
Фото 4 |
Oman Polar 120x70 люк 120х60 смлюк 120х70 см |
|
Сама "тепла" сходи з усіх горищних у виробника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oman Polar 120x70 люк 120х70 см
Сходи на горище OMAN Polar - утеплювач 86 мм 120x70 h280см | 10 912 грн. |
Сходи на горище Oman Solid Polar (120x70) | 18 275 грн. |
Драбина горищна Oman Polar 120x70 см (5907572701739) | 11 513 грн. |
Додаткові функції і можливості драбини Oman Polar 120x70:
- Максимальний винос – 135 см
- Радіус відкривання – 155 см
- Висота в складеному стані – 57 см
- Висота короба – 18 см, товщина – 32 см
- Товщина кришки – 86 мм
Модификації Oman Polar 120x70
Ціни на Oman Polar 120x70 |
---|---|---|---|---|
Oman Polar 120x60 люк 120х60 см | від 10 912 грн. | 6 пропозицій | ||
Oman Polar 120x70 люк 120х70 см | від 10 912 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →