Драбина Oman Alu Profi Extra 120x70 люк 120х70 см
Oman Alu Profi Extra 120x70 |
|
Матеріал короба – сосна.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oman Alu Profi Extra 120x70 люк 120х70 см
Сходи на горище Oman Alu Profi Extra120x70 h280см | 13 094 грн. |
Драбина горищна Oman Alu Profi Extra (120x70) H280 (5907572766028) | 13 816 грн. |
Горищні сходи Oman Alu Profi Extra120x70 280см | 13 816 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості драбини Oman Alu Profi Extra 120x70:
- Максимальний винос – 135 см
- Радіус відкривання – 155 см
- Висота в складеному стані – 57 см
- Висота короба – 17 см
- Товщина кришки – 46 мм
Модификації Oman Alu Profi Extra 120x70
Ціни на Oman Alu Profi Extra 120x70 |
---|---|---|---|---|
Oman Alu Profi Extra 110x55 люк 110x55 см | від 16 065 грн. | 1 пропозиція | ||
Oman Alu Profi Extra 110x60 люк 110x60 см | від 13 816 грн. | 2 пропозиції | ||
Oman Alu Profi Extra 110x70 люк 110x70 см | від 13 816 грн. | 2 пропозиції | ||
Oman Alu Profi Extra 120x55 люк 120x55 см | від 16 065 грн. | 1 пропозиція | ||
Oman Alu Profi Extra 120x60 люк 120x60 см | від 13 816 грн. | 2 пропозиції | ||
Oman Alu Profi Extra 120x70 люк 120х70 см | від 13 094 грн. | 3 пропозиції | ||
Oman Alu Profi Extra 130x55 люк 130x55 см | від 16 065 грн. | 1 пропозиція | ||
Oman Alu Profi Extra 130x60 люк 130x60 см | від 13 816 грн. | 2 пропозиції | ||
Oman Alu Profi Extra 130x70 люк 130x70 см | від 16 065 грн. | 1 пропозиція | ||
Oman Alu Profi Extra 140x55 люк 140x55 см | від 16 065 грн. | 1 пропозиція | ||
Oman Alu Profi Extra 140x60 люк 140x60 см | від 16 065 грн. | 1 пропозиція | ||
Oman Alu Profi Extra 140x70 люк 140x70 см | від 16 065 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →