Драбина Oman Termo S 110x55 люк 110x55 см
Очікується у продажу 5 665 грн. Тип: горищні сходи; Кількість секцій (шт): 3; Матеріал: дерево; Максимальне навантаження (кг): 160; Максимальна висота (см): 280; Габарити люка (см): 110x55; |
Oman Termo S 110x55 |
|
Від моделі Termo PS відрізняється відсутністю металевого поручня.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості драбини Oman Termo S 110x55:
- Максимальний винос – 135 см
- Радіус відкривання – 155 см
- Висота в складеному стані – 57 см
- Висота короба – 13.5 см
- Товщина кришки – 26 мм
Модификації Oman Termo S 110x55
Ціни на Oman Termo S 110x55 |
---|---|---|---|---|
Oman Termo S 110x60 люк 110x60 см | від 5 357 грн. | 1 пропозиція | ||
Oman Termo S 110x70 люк 110x70 см | від 5 357 грн. | 2 пропозиції | ||
Oman Termo S 120x80 люк 120x80 см | від 6 878 грн. | 1 пропозиція | ||
Oman Termo S 120x60 люк 120х60 см | від 6 132 грн. | 1 пропозиція | ||
Oman Termo S 120x70 люк 120х70 см | від 5 357 грн. | 4 пропозиції |