Драбина Oman Polar 120x60 люк 120х60 см
Фото 4 |
Oman Polar 120x60 люк 120х60 смлюк 120х70 см |
|
Сама "тепла" сходи з усіх горищних у виробника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oman Polar 120x60 люк 120х60 см
Усі ціни 6 →Сходи на горище OMAN Polar 120x60 h280см | 10 886 грн. |
Сходи на горище Oman Solid Polar (120x60) | 18 275 грн. |
Драбина горищна Oman Polar 120x60 см (5907572701722) | 11 594 грн. |
Сходи на горище Oman Flex Polar 120x60 h290 | 17 418 грн. |
Сходи на горище Oman Long Polar (120x60) H310 | 16 915 грн. |
Сходи на горище Oman Polar, 120x60 | 13 257 грн. |
Додаткові функції і можливості драбини Oman Polar 120x60:
- Максимальний винос – 135 см
- Радіус відкривання – 155 см
- Висота в складеному стані – 57 см
- Висота короба – 18 см, товщина – 32 см
- Товщина кришки – 86 мм
Модификації Oman Polar 120x60
Ціни на Oman Polar 120x60 |
---|---|---|---|---|
Oman Polar 120x60 люк 120х60 см | від 10 886 грн. | 6 пропозицій | ||
Oman Polar 120x70 люк 120х70 см | від 10 886 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →