ЖК-панель Optoma Creative Touch 5 Series 5862RK+ 86 "
Фото 10 | Очікується у продажу від 136 820 до 168 000 грн. Тип: ЖК-панель; Діагональ ("): 86; Сенсорний екран; Смарт-платформа: Android; Покриття: глянцеве (антивідблискове); Роздільна здатність: 3840x2160 (16:9); Час відгуку GtG (мс): 6; Кут огляду верт.: 178; Кут огляду гор.: 178; Яскравість (кд/м²): 400; Статична контрастність: 5 000:1; Динамічна контрастність: 7 000:1 |
Optoma Creative Touch 5 Series 5862RK+ 86 "
Діагональ:86 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:відгук 6 мс
Контрастність:5 000:1
Яскравість:400 кд/м²
Роз'єми:VGA, HDMI, LAN
1x OPS слот. CPU 4 ядра A73, GPU Mali G52 MC2, RAM 8 ГБ, внутрішня пам'ять 64 ГБ.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Модификації Optoma Creative Touch 5 Series 5862RK+
Ціни на Optoma Creative Touch 5 Series 5862RK+ |
---|---|---|---|---|
Optoma Creative Touch 5 Series 5652RK+ 65 " | від 85 230 грн. | 1 пропозиція | ||
Optoma Creative Touch 5 Series 5752RK+ 75 " | від 108 040 грн. | 8 пропозицій | ||
Optoma Creative Touch 5 Series 5862RK+ 86 " | від 136 820 грн. | 5 пропозицій |