ЖК-панель Optoma N-Series Professional Display N3551K 55 "
Фото 11 |
Optoma N-Series Professional Display N3551K 55 "
Діагональ:55 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:відгук 6 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:450 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, LAN
Вбудований медіаплеєр та функція планування. Обмін або потокове надсилання контенту за допомогою CreativeCast Pro. Direct LED підсвічування. CPU Quad A55, GPU Mali G51, оперативна пам'ять 4GB, внутрішня пам'ять 32GB.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Optoma N-Series Professional Display N3551K 55 "
Монітор Optoma N3551K 55& Display (H1F2C0MBW101) | 57 154 грн. |
Optoma N3551K 55& Display (H1F2C0MBW101) | 55 760 грн. |
Optoma N3551K 55& Display (H1F2C0MBW101) | 57 154 грн. |
Монітор Optoma N3551K (H1F2C0MBW101) H1F2C0MBW101 | 52 220 грн. |
Optoma N3551K 55& Display (H1F2C0MBW101) | 58 548 грн. |
Модификації Optoma N-Series Professional Display N3551K
Ціни на Optoma N-Series Professional Display N3551K |
---|---|---|---|---|
Optoma N-Series Professional Display N3551K 55 " | від 52 220 грн. | 5 пропозицій | ||
Optoma N-Series Professional Display N3651K 65 " | від 64 000 грн. | 4 пропозиції | ||
Optoma N-Series Professional Display N3751K 75 " | від 88 520 грн. | 4 пропозиції | ||
Optoma N-Series Professional Display N3861K 86 " | від 135 760 грн. | 4 пропозиції | ||
Optoma N-Series Professional Display N3981K 98 " | від 311 320 грн. | 7 пропозицій |