Акустична бас-гітара Ortega D7E-4
Відео 1Фото 18 |
Ortega D7E-4
Тип:бас
Розмір:4/4, джамбо
Дека:ялина
Бридж:горіх
Нижня дека:червоне дерево
Гриф:кедр, 22 ладів(у)
Обичайка:червоне дерево
Накладка грифа:горіх
Всі характеристики
Характеристики D7E-4
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ortega 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ortega.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ortega D7E-4
Ortega D7E-SBK-4 - gitara basowa | 22 120 грн. |
Ortega D7E-Bft-4 Burbon Fade Gitara Basowa Elektroakustyczna | 21 960 грн. |
Ortega D7E-4 - Bas Elektroakustyczny | 21 360 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →