Струни Dunlop Nickel Wound 5-String Bass Medium TB 45-125 (DBN45125T)
Dunlop Nickel Wound 5-String Bass Medium TB 45-125 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dunlop Nickel Wound 5-String Bass Medium TB 45-125
Усі ціни 8 →Струна для гітар Набір струн Dunlop DBN45125 Nickel Wound Bass Strings 5-S | 1 780 грн. |
Струна для гитар Набор струн Dunlop DBN45125 Nickel Wound Bass Strings 5-S | 1 781 грн. |
Струни для бас-гітари Dunlop DBN45125 Nickel Plated Steel Bass 5 Strings M | 1 695 грн. |
Dunlop DBN45125T Nickel Plated Steel Medium 5 Tapered B (45-125) | 1 736 грн. |
Струна для гітар Комплект струн Dunlop DBN45125T Nickel Plated Steel Mediu | 1 780 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →