ДБЖ Orvaldi LT-2000 2000 ВА (VOTLT2K)
![]() |
Orvaldi LT-2000 2000 ВА |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Orvaldi 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Orvaldi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати ДБЖМетоди вибору ДБЖ для котла, комп'ютера, холодильника та іншої техніки

Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Купити Orvaldi LT-2000 2000 ВА
ДБЖ безперервної дії (Online) Orvaldi UPS LT-2000 (VOTLT2K) | 22 585 грн. | ![]() |
| 22 578 грн. |
| 22 584 грн. |
| 22 575 грн. | ![]() |
Модификації Orvaldi LT-2000
| Ціни на Orvaldi LT-2000 |
|---|---|---|---|---|
| Orvaldi LT-1100 1100 ВА | від 15 165 грн. | 5 пропозицій | ||
| Orvaldi LT-2000 2000 ВА | від 22 575 грн. | 4 пропозиції | ||
| Orvaldi LT-3000 3000 ВА | від 22 907 грн. | 5 пропозицій | ||