ДБЖ PowerWalker VI 1500 R1U 1500 ВА (10121050)
Купити! ![]() Лінійно-інтерактивний ДБЖ PowerWalker VI 1500 R1U (10121050)Timesport.com.uaЗ нами 6 років (Львів) Поскаржитись |
PowerWalker VI 1500 R1U 1500 ВА |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerWalker 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerWalker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати ДБЖМетоди вибору ДБЖ для котла, комп'ютера, холодильника та іншої техніки

Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Модификації PowerWalker VI 1500 R1U
| Ціни на PowerWalker VI 1500 R1U |
|---|---|---|---|---|
| PowerWalker VI 500 R1U 500 ВА | від 9 993 грн. | 5 пропозицій | ||
| PowerWalker VI 750 R1U 750 ВА | від 11 418 грн. | 8 пропозицій | ||
| PowerWalker VI 1000 R1U 1000 ВА | від 17 224 грн. | 2 пропозиції | ||
| PowerWalker VI 1500 R1U 1500 ВА | від 21 489 грн. | 1 пропозиція | ||