ДБЖ Eaton 5SC 1000I 1000 ВА
Фото 3 |
Eaton 5SC 1000I 1000 ВА 1000 ВА1500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eaton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eaton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eaton 5SC 1000I 1000 ВА
Усі ціни 12 →ДБЖ Eaton 5SC 1000 ВА 120201-14 | 15 256 грн. |
Eaton Eaton 5SC 1000VA (5SC1000i) | 18 612 грн. |
Лінійно-інтерактивний ДБЖ Eaton 5SC 1000i (9210-5395) | 18 612 грн. |
Пристрій безперебійного живлення Eaton 5SC 1000VA (9210-5395) | 16 750 грн. |
Eaton 5SC 1000VA (9210-5395) 9210-5395 | 17 148 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Eaton 5SC 1000I
Ціни на Eaton 5SC 1000I |
---|---|---|---|---|
Eaton 5SC 1000I 1000 ВА | від 15 256 грн. | 12 пропозицій | ||
Eaton 5SC 1500I 1500 ВА | від 20 922 грн. | 25 пропозицій |